
Een absolute toevoeging dit jaar was de exhibitie wedstrijd als afsluiter van het toernooi. Vier topspelers betraden de baan, Nicolas van Betuw en Yannick Verwater tegen Julio Pulido Alegre en Tygho Schoonus.
Voor veel aanwezigen was het bijzonder om dit niveau van zo dichtbij te ervaren. De top padellers maakten er niet alleen een wedstrijd van, maar echt een show wat zorgde voor een perfecte afsluiting van een sportieve dag.
Na deze indrukwekkende match bleef het gezellig druk tijdens de aansluitende netwerkborrel. Waar overdag fanatiek werd gestreden om de punten en de mooie eerste prijs, werd ’s avonds vooral bijgepraat en vooruitgekeken. Oude bekenden zagen elkaar weer, nieuwe contacten werden gelegd en ideeën voor toekomstige samenwerkingen werden besproken. En dat is waar BENK of the court om draait: verbinden, versterken en vooruitkijken. In een setting die energie (en infra 😉) geeft.
Met twee succesvolle edities achter de rug kunnen we met overtuiging zeggen dat BENK of the court een vaste plek op onze kalender krijgt. De combinatie van sport, netwerken en branchegenoten samenbrengen blijkt een krachtige formule.
Wij willen iedereen bedanken die erbij was. Het is mooi om te zien hoeveel betrokkenheid en enthousiasme er leeft binnen ons netwerk. Bekende én nieuwe gezichten maakten deze dag tot een succes.
Benieuwd naar de sfeer van de dag? Bekijk dan hier de aftermovie en krijg een goede indruk van deze geslaagde editie. De energie, sportiviteit en gezelligheid spreken voor zich.
Houd onze socials in de gaten voor de laatste updates!
Heb je het gemist en wil je er in 2027 bij zijn? Neem dan contact op met s.latuheru@benkprojects.nl